Short URL (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Action
am: እርምጃ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sort by
am: ደርድር
