Short URL (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Back
az: Geri

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Statistics
az: Statistika

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Mode
az: Rejim

en: Domain
az: Domen

en: Desc
az: azaldın

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Copy
az: Köçür

en: Offset
az: Ofset

en: exposed
az: məruz

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
