Short URL (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Overview
be: Агляд

en: all
be: усе(ё)

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Is equal to
be: роўна

en: Mode
be: Лад

en: Line
be: Радок

en: Domain
be: Дамен

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Copy
be: Калькаваць
