Short URL (2.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Mode
bn: মোড

en: Line
bn: লাইন
