Short URL (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Overview
bs: Pregled

en: Country
bs: Zemlja

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: exposed
bs: izložen
