Short URL (2.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (56 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: more
es: más

en: Action
es: Acción

en: Overview
es: Vista general

en: all
es: todo

en: Reset
es: Restablecer

en: Country
es: País

en: Back
es: Atrás

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: Time
es: Hora

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Created
es: Creado

en: Create
es: Crear

en: Page
es: Página

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Mode
es: Modo

en: Line
es: Línea

en: Domain
es: Dominio

en: Destination
es: Destino

en: Referrer
es: Referente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Delimiter
es: Delimitador

en: Period
es: Período

en: All time
es: Todo el periodo

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
es: 307 Redirección temporal

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Copy
es: Copiar

en: CSV file
es: Archivo CSV

en: Destination type
es: Tipo de destino

en: 302 Found
es: 302 Encontrado

en: Import settings
es: Opciones de importación

en: Country code
es: Código de país

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Browsers
es: Navegadores

en: Comma (,)
es: Coma (,)

en: Semicolon (;)
es: Punto y coma (;)

en: Short URL
es: URL breve

en: Platforms
es: Plataformas

en: exposed
es: expuesto

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Redirect status
es: Estado de redirección

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: visit
es: visitar
