Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe
