Short URL (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Action
gl: Acción

en: Overview
gl: Vista xeral

en: all
gl: todos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Back
gl: Voltar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Mode
gl: Modo

en: Line
gl: Liña

en: Domain
gl: Dominio

en: Destination
gl: Destino

en: Referrer
gl: Referente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Period
gl: Periodo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Copy
gl: Copiar

en: Country code
gl: Código de país

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: exposed
gl: exposto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
