Short URL (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Overview
he: סקירה

en: all
he: הכל

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Line
he: שורה

en: Domain
he: דומיין

en: Desc
he: יורד

en: Destination
he: יעד

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Tab
he: לשונית

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Delimiter
he: מפריד

en: All time
he: בכל הזמנים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Copy
he: העתק

en: Offset
he: היסט

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: exposed
he: חשוף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
