Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
