Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
