Short URL (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Mode
lt: Būdas

en: Line
lt: Eilutė

en: Domain
lt: Domenas

en: Desc
lt: Maž

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: All time
lt: Visi

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: exposed
lt: atskleistas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Asc
lt: Did
