Short URL (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Country
lv: Valsts

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Statistics
lv: Statistika

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Mode
lv: Režīms

en: Line
lv: Līnija

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Tab
lv: Cilne

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Period
lv: Periods

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Copy
lv: Kopēt

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: exposed
lv: eksponēts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
