Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Action
ms: Tindakan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Reset
ms: Set semula

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Preview
ms: Pratonton

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Time
ms: Masa

en: Statistics
ms: Statistik

en: Created
ms: Diciptakan

en: Create
ms: Cipta

en: Page
ms: Halaman

en: Custom
ms: Tersuai

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Mode
ms: Mod

en: Line
ms: Baris

en: Desc
ms: Menurun

en: Referrer
ms: Perujuk

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Country code
ms: Kod negara

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
