Short URL (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: all
my: အားလုံး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Copy
my: ကူးရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
