Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Action
ne: कारवाही

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Line
ne: रेखा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
