Short URL (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Action
oc: Accion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: all
oc: tot

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Back
oc: Precedent

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Mode
oc: Mòde

en: Line
oc: Linha

en: Domain
oc: Domeni

en: Referrer
oc: Referent

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Period
oc: Periòde

en: Copy
oc: Copiar

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Offset
oc: Decalatge

en: exposed
oc: expausat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
