Short URL (2.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон
