Short URL (2.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
