Short URL (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Overview
pl: Przegląd

en: all
pl: wszystkie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: Back
pl: Wstecz

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Is equal to
pl: Równy

en: Mode
pl: Tryb

en: Line
pl: Linia

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Destination
pl: Cel

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Tab
pl: Karta

en: Stats
pl: Statystyki

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Delimiter
pl: Separator

en: Period
pl: Okres

en: All time
pl: Caly czas

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Copy
pl: Kopiuj

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: User agent
pl: Przeglądarka

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: exposed
pl: udostępniony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: QR code
pl: Kod QR
