Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Copy
ps: کاپي

en: - All -
ps: - ټول -
