Short URL (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Action
ro: Acțiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: all
ro: toate

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Țară

en: Back
ro: Înapoi

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: Statistics
ro: Statistici

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Mode
ro: Mod

en: Line
ro: Linie

en: Domain
ro: Domeniu

en: Desc
ro: Descendent

en: Destination
ro: Destinație

en: Referrer
ro: Referință

en: Stats
ro: Statistici

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Copy
ro: Copiază

en: Country code
ro: Cod țară

en: Offset
ro: Decalaj

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: exposed
ro: expus

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile
