Short URL (2.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
