Short URL (2.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Action
sl: Akcija

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Statistics
sl: Statistika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Mode
sl: Način

en: Line
sl: Vrstica

en: Domain
sl: Domena

en: Referrer
sl: Posrednik
