Short URL (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Referrer
sq: Referues
