Short URL (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Country
sr: Земља

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Sort by
sr: Сортирај по
