Short URL (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Action
bg: Действие

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Back
bg: Назад

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Mode
bg: Режим

en: Referrer
bg: URL референт

en: Destination type
bg: Тип на приемника
