Short URL (2.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
