Short URL (2.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Action
cs: Akce

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: Country
cs: Země

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Mode
cs: Režim

en: Line
cs: Řádek

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Destination
cs: Cíl

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: All time
cs: Vždy

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Country code
cs: Kód země

en: Offset
cs: Posun

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: exposed
cs: vystavený

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
