Short URL (2.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Action
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Statistics
jv: Statistik

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Line
jv: Baris

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Period
jv: Periode

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
