Short URL (2.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Time
ml: സമയം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Mode
ml: മോഡ്
