Short URL (2.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Action
mr: कृती

en: all
mr: सर्व

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: Back
mr: मागे

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Is equal to
mr: समान

en: Line
mr: रेषा

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
