Short URL (2.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (61 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Action
ru: Действие

en: Overview
ru: Обзор

en: all
ru: все

en: Reset
ru: Сбросить

en: Country
ru: Страна

en: Back
ru: Назад

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Time
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: Created
ru: Создано

en: Create
ru: Создать

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Is equal to
ru: Равно

en: Mode
ru: Режим

en: Line
ru: Линия

en: Domain
ru: Домен

en: Desc
ru: По убыванию

en: Destination
ru: Место назначения

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Tab
ru: Вкладка

en: Stats
ru: Статистика

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Period
ru: Период

en: All time
ru: За все время

en: 301 Moved Permanently
ru: 301 Перемещёно Окончательно

en: 307 Temporary Redirect
ru: 307 Временно перемещено

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Copy
ru: Копировать

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Destination type
ru: Тип назначения

en: 302 Found
ru: 302 Найдено

en: Country code
ru: Код страны

en: Offset
ru: Пропустить

en: Comma (,)
ru: Запятая (,)

en: Semicolon (;)
ru: Точка с запятой (;)

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Short URL
ru: Короткий адрес

en: Platforms
ru: Платформы

en: exposed
ru: раскрыт

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Visits
ru: Посещения

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Referrers
ru: Реффералы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Last 7 days
ru: 7 дней
