Short URL (2.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Language
se: Giella

en: all
se: buot

en: Update
se: Ođasmahte

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
