Short URL (2.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Time
ta: நேரம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
