Short URL (2.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Action
te: చర్య

en: Overview
te: అవలోకనం

en: all
te: అన్నీ

en: Country
te: దేశం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
