Short URL (2.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: Overview
ca: Resum

en: all
ca: tot

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Back
ca: Enrere

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Line
ca: Línia

en: Domain
ca: Domini

en: Destination
ca: Destí

en: Referrer
ca: Referència

en: Tab
ca: Pestanya

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Period
ca: Punt

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Copy
ca: Copia

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: exposed
ca: exposat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visits
ca: Visites

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
