Short URL (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: Country
sk: Krajina

en: Back
sk: Späť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Mode
sk: Režim

en: Line
sk: Riadok

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Tab
sk: Karta

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Copy
sk: Kopírovať

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Offset
sk: Ofset

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: exposed
sk: odkrytý

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Copied!
sk: Kopírované!
