Short URL (2.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Mode
ug: مودېل

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
