Show Email Address (3.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: About
da: Om

en: Configuration for the add role action
da: Konfiguration af handlingen tilføj rolle

en: The ID of the role to add
da: ID på rollen der skal tilføjes
