Show Email Address (3.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: About
it: Informazioni

en: Configuration for the add role action
it: Configurazione per l'azione aggiungi ruolo

en: The ID of the role to add
it: L'ID del ruolo da aggiungere
