Show Email Address (3.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: About
ru: Информация

en: Configuration for the add role action
ru: Конфигурация для действия "добавление роли"

en: The ID of the role to add
ru: Идентификатор роли, которая добавляется
