Show Email Address (3.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: About
es: Acerca de

en: Configuration for the add role action
es: Configuración de la acción de añadir rol

en: The ID of the role to add
es: La ID del rol para agregar
