Show Email Address (3.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: About
hu: Leírás

en: Configuration for the add role action
hu: A szerepkör létrehozása művelet beállítása

en: The ID of the role to add
hu: A hozzáadandó szerepkör azonosítója
