Show Email Address (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: About
lt: Apie

en: Configuration for the add role action
lt: Rolės pridėjimo veiksmo konfigūracija

en: The ID of the role to add
lt: Pridėtinos rolės ID
