Show Email Address (3.0.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Field
no: Felt

en: Label
no: Etikett

en: About
no: Om

en: Configuration for the add role action
no: Konfigurasjon for handlingen å legge til rolle

en: The ID of the role to add
no: Rolle-IDen som skal legges til
