Show Email Address (3.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: About
tr: Hakkında

en: Configuration for the add role action
tr: Rol ekleme işlemi için yapılandırma

en: The ID of the role to add
tr: Eklenecek rolün kimliği
