Show Email Address (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: About
uk: Про модуль

en: Configuration for the add role action
uk: Конфігурація для дії "додавання ролі"

en: The ID of the role to add
uk: ID ролі, що додається
