Show Email Address (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: About
fr: À propos

en: Configuration for the add role action
fr: Configuration pour l'action d'ajout de rôle

en: The ID of the role to add
fr: L'identifiant (ID) du rôle à ajouter
