Show Email Address (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: About
ja: アバウト

en: Configuration for the add role action
ja: 役割追加アクションの構成

en: The ID of the role to add
ja: 追加する役割のID
